МОНТАЖ

МОНТАЖ

Компанія "ДК-Інстал" працює на ринку монтажу інженерних систем більше 10 років і має досить великий досвід для того, щоб зробити у Вашому будинку затишок та комфорт.


   1.    2.    3. 
 
      7.  8.   9.    


Уявити комфортний будинок без сучасних інженерних комунікацій просто неможливо. І не останню роль серед таких систем відіграє система опалення.
У нашому кліматі кожна будівля, чи то офіс, будинок, квартира чи школа, в холодну пору року потребує додаткового опалення. Щоб система опалення функціонувала справно, без аварій та збоїв, її монтаж мають проводити лише професійні сантехніки. 

Наша компанія пропонує свої послуги з проектування та монтажу автономного опалення, а також систем каналізації та водопостачання приватних будинків ,промислової і комерційної нерухомості та квартир. За 10 років роботи наші фахівці накопичили багатий професійний досвід та реалізували безліч успішно проектів. Компанія «ДК-Інстал» - це комплексний підхід, націлений на проектування та монтаж надійних, безпечних та ефективних інженерних систем - систем опалення, водопостачання, каналізації та систем водоочищення та фільтрації води. Ми забезпечуємо повну комплектацію об'єктів наших замовників якісними комплектуючими та обладнанням.

Наша компанія надає послуги по всій Україні.

Ми працюємо  та надаємо послуги з 8-00 до 20-00.

Телефонуйте у зручний для вас час

також в вихідні дні працюють сервісні бригади і магазин по продажу обладнання


Магазин товарів
Фото робіт


        


                        dk-instal@ukr.net
               
                      097 - 935 -33 -88     Viber 
                
                      с. П. Борщагівка вул. Волинська 12 оф.154

                  


                      

     


    Популярні товари