Гарантія , обмін та повернення

Я можу обміняти товар або повернути ?

Так, ви можете  товар обміняти  або повернути протягом 14 днів з моменту покупки . Це право гарантує вам " Закон про захист прав споживачів " . Щоб скористатися цією можливістю обміну чи повернення товару належної якості , будь - ласка переконайтеся що: 

- товар , не був у вжитку і не має слідів використання : подряпин,сколів, програмне забезпечення не піддавалося зміна  і т.д.;

- товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки ;

- збережені всі ярлики і заводське маркування.

При обміні чи поверненні товару належної якості зворотну доставку сплачує покупець.

Відповідно до статті 9 " Закону проЗахист Прав Споживачів" у покупця є законне право протягом 14 - ти днів після придбання повернути товар, який не використовувався , із збереженням гарантійних пломб, ярликів , товарного вигляду та характеристик виробу.

Звертаємо Вашу увагу, що ці правила діють лише на абсолютно новий (в повному робочому стані) виріб і лише в межах 14 днів після придбання.

Якщо йде повернення технічно складного виробу, наприклад: котлів опалення, теплових насосів, різних видів автоматики тощо, потрібна технічна експертиза близько 7 днів, мета якої – повне підтвердження того, що виріб не використовувався і не втратив свого товарного вигляду поки було у покупця.

Для повернення товару необхідно звернутися за адресою: с.П. Борщагівка вул. Волинська 12  оф .154 або зателефонувавши за номером 097 681 64 26 
У разі індивідуального замовлення або складання обладнання товар поверненню та заміні не підлягає. Перед оформленням замовлення обладнання менеджер обов'язково повідомить про це покупця, щоб уникнути можливих розбіжностей у майбутньому.

Обмін чи повернення товару неналежної якості 

Якщо товар не працює , обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку / акту сервісного центру , авторизованого виробником Товару , про те , що умови експлуатації не порушені.

Де і як можна зробити обмін або повернення товару ?

Для обміну або повернення товару вам потрібні:

Касовий чек або видаткова накладна.

Обмін або повернення товару відбувається за допомогою Нової пошти (адресу для відправки вам надасть менеджер відділу сервісного обслуговування за телефоном :+38(097) 681 64 26 

або в пункті видачі товару ( за адресою с. Петропавлівська Борщагівка вул. Волинська 12 оф. 154  индекс 08129 ).

Оголошена вартість - дорівнює вартості згідно з товарним чеком 

Послуги " Зворотня доставка " та "Післяоплата"  слід скасувати

Напишіть причину відправки товару до сервісу на аркуші - заяві А4 у довільній формі. До заяви необхідно додати копії чека/витратної накладної або надіслати фотографії чека/ видаткової накладної до Viber на номер +38(097) 681 64 26 ( відділ сервісного обслуговування).

Коли я зможу отримати повернення грошових коштів?

Коли виріб новий і повертається протягом 14 днів з моменту замовлення, то граничний термін наступний:

Час проходження експертизи - до семи днів з дня прийняття товару .

Час повернення грошових коштів - до двох днів після закінчення експертизи.

На практиці виходить так , що термін значно нижче.В кращому випадку потрібно від 1-го до 3-х робочих днів для експертизи та повернення . 

Куди звертатись з питань гарантійного обслуговування?

Наш інтернет магазин рекомендує звязатися з сервісним центром , адреса якого вказується в гарантійних талонах або можете подивитися данну інформацію на сайті виробника продукції . Це дозволить вам особисто стежити за ходом ремонту товару і також заощадить час очікування свого обладнання .

Якщо у вашому населеному пунктв немає авторизованого сервісного центру, в якому можливий ремонт або заміна , і вас є можливість звернутися в наш інтернет магазин .

Яка гарантія на цей товар?

- На всі товари , представлені у нашому магазині , надається офіційна гарантія .

- Термін гарантії регламентований виробником . 

Гарантія надається на термін від 14 днів до 36 місяців , в залежності від товару . Підтвердженням гарантійних обов`язків служить гарантійний талон виробника або гарантійний талон Продавця.

Основна інформація . 

На все обладнання , яке ви купуєте в інтернет магазині "DK-INSTAL " діє гарантія від виробника . Гарантійний термін залежить від умов кожного бренду і відзначений в інформації гарантійного талону .

Унакладній і гарантійному талоні вказано дату покупки обраної продукції , назва продукту і терміни гарантії . Накладна і гарантійний талон є доказом придбання.

Важливо! Ви повинні зберігати цю документацію протягом усього терміну гарантії.