КАТАЛОГ

Популярні товари
Останні продукти

Інтернет магазин обладнання ДК – ІНСТАЛ

Шукаєте техніку для комфорту Вашого будинку? Хочете купити якісне і довговічне обладнання за оптимальною ціною? Бажаєте отримати професійну консультацію інженерів які Вам допоможуть в підборі техніки для систем опалення , водопостачання і каналізації? Тоді Ваш вибір правильний – інтернет магазин ДК-ІНСТАЛ має рішення і широкий вибір техніки опалення , кондиціювання , вентиляції , холодного і гарячого водопостачання , систем внутрішньої і зовнішньої каналізації , альтернативних джерел енергії .

 

Ассортимент ДК – ІНСТАЛ  більш чим 10тис.товарів для побудови комфорту : наші пропозиції

Наш магазин має все необхідне для будівницва , реконструкції Вашого дому ,  офісу ,  підприємства , готелю чи ресторану . Тут Ви найдете кращі по якості товари в опалювальній і кліматичній техніці а також все необхідне обладнання для монтажу і безперебійної експлуатації. Звернувшись до нас Вам не потрібно буде додатково звертатись за підбором комлектуючих чи відповідних приборів , ми допоможемо з консультацією і визначемо все необхідне обладнання по Вашому запросу а також надамо монтажні послуги і сервісне обслуговування .

Що необхідно для енергоефективної системи опалення

Ефективна система  опалення в теперішньому часі повинна бути такою щоб здатна була заощадити кошти на оплату палива. Тому, вирішивши зайнятися справою монтажу і закупки обладнання для майбутньої системи опалення Вашої будівлі і  її проектуванням, слід виважено ухвалювати рішення. Адже  порада сусіда по дачі чи знайомого , або найнявши некомпетентного майстра , який рекомендує таку систему як у нього, зовсім не підходить або може бути в кінці зовсім не те на що Ви розраховували. У такому разі краще звернутися до професіоналів, які працюють у цій сфері від 15-ти років і мають вдячні відгуки а також цілу низку зданих об`єктів які в подальшому і закріплені на сервісному обслуговуванні.

опалювальні котли всіх видів – електричні , газові , твердопаливні (пелетні) , дизельні . До Вашої уваги представлені моделі котлів відомих світових брендів Buderus , Viessmann , Vaillant , Protherm і т.д.

• теплові насоси – на теперешній час інноваційно сучасне обладнання яке має можливість працювати на поновлюваних джерелах енергії . Їх фукції і сучані технології дають можливість якісно обігрівати приміщення взимку , забезпечити кондиціювання влітку , мати на протязі року фукцію нагріву гарячої води в бойлері а також додатково використовувати для підігріву бассейну.

• радіатори,конвектори –  ці прибори теж відіграють значну частину ефективності і комфорного стану приміщення . До їхнього підбору теж необхідно правильно віднестись з технічно – проектної сторони . Так як вони включають в себе функції як дизайну так і забезпечення будівлі теплом методом конвекції повітря .

• тепла підлога,теплі стіни – останнім часом цей вид опалення приміщень і будівель взагалі набув дуже широке розповсюдження . Так як тепла підлога і теплі стіни в деяких випадках проектування мають  високу енергоефективність , низькі затрати ресурсів, якісне поєднання с інноваційним обладнанням таким як конденсаційні газові котли , теплові насоси і більш комфортне застосування даних систем з управлінням температур приміщень через " РОЗУМНИЙ БУДИНОК ".

Також в нашому інтернет магазині Ви знайдете всю необхідну продукцію для комплектування опалення : буферні ємності , трубні системи , фітинги , теплоакумулятори .

 

Вентиляція

Вентиляція будівель виконує значну функцію в забезпеченні комфортного перебування людей. Вона забезпечує подачу очищеного свіжого повітря в середину приміщень , що сприятливо впливає як на здоров`я людей так і на продуктивність працівників в тих чи інших сферах.

 

Водопостачання , очищення води і каналізація

Дані системи води можна об`єднати в одну так як в будинках вони завжди ідуть в комплексі друг з другом . До водопостачання відносимо саму скважину води це в приватному секторі так і ввід води в будівлю це в міському розташуванні об`єкту нерухомості. Повний комплекс робіт і матеріалу включає в себе весь шлях від скважини подачі в будинок розведення труб і фітингів до приборів використання води . На етапі комплектації і проектування системи холодного водопостачання необхідно включати в цей розділ також і систему гарячого водопостачання . Водопостачання гарячої води може бути також як індивідуальне або загальне часто використовують в міських застойках комбіновану систему гарячого водопостачання . Комплектація матеріалів обладнання і проектування чи то дія згідно погоджених схем це все входить в діяльність ДК- ІНСТАЛ ми раді будемо Вам виконати дану роботу . Каналізаційна система теж має поділ на вивід її з будинків якщо в приватних секторах це є септики , стічні ями, каналізаційні системи біологічної очистки стічної води .  Комплектація каналізаційних труб , фітингів , насосів   каналізаційних  ,  насосів  станцій  Сололіфт  все  це Ви можете замовити  в  інтернет  магазині ДК –ІНСТАЛ .   А також професійний монтаж данного обладнання і сервісне обслуговування . Окремо необхідно виділити системи очищення води Водоочистка це житєво-необхідний процес в системах водопостачання будівель в не залежності чи то є вода яка використовується з артезіанських скважин або міського централізованого водопостачання . З нашим обладнанням комплексних очисток води до яких входить хімічний , механічний,біологічний методи очистки Ви зможете забезпечити воду придатну до використання в побутових цілях і в якості питної води.

Опалювальна і кліматична техніка в Києві і доставка по Україні : наш магазин – ваш постачальник і партнер

ДК ІНСТАЛ – це не тільки інтернет –магазин ,  це магазин до якого Ви можете завітати для огляду техніки яку хочете придбати , це також комплекс послуг :

• консультація профільних спеціалістів

• інженерне забезпечення об`єкту згідно проекту на заявлену систему,підбір обладнання.

• монтажне забезпечення всього обладнання і проведення пуско-налогоджувальних робіт з навчанням клієнта користуванню технікою. Подальше сервісно – технічне обслуговування.

• ми забезпечимо безоплатну доставку кліматичної техніки по Києву і Україні

Все доступне в магазині обладнання офіційно завезене в Україну має всі необхідні сертифікати і дозволи , надається гарантія від виробника .

Інтернет магазин кліматичної техніки ДК – ІНСТАЛ – завжди дбає про затишок і комфорт !