Про нас

Ласкаво просимо Вас до нашого інтернет магазину ! У нас Ви зможете замовити консультацію , провести комплектування , домовитись про монтаж і сервіс на опалювальне і кліматичне обладнання для вунутрішньої інженерної системи Вашого будинку , квартири, офісу ,магазину , ресторану і іншого виду будівництва.

В нашому магазині представлено обладнання таких відомих брендів як : Опалювальна техніка Buderus , Vaillant , Protherm , Viessmann , Fondital ,Teknix , Atmos .  Насосне обладнання : Wilo,Grundfos. Трубопровідна продукція : Uponor , Rehau , Tece , Unidelta , GoldFix , Pexal. Запірнорегулююча арматура : Afriso, Tervix, Bianchi, Caleffi, Tamigi, Carlо Poletti, Heimeier.

До Вашого вибору представлений каталог товарів з наступними категоріями :

- Котли опалення

- Автоматика для опалення та водопостачання

- Системи розумного будинку

- Альтернативні джерела енергіі

- Насосне обладнання

- Опалювальні прилади

- Розширювальні баки

- Водонагрівачі 

- Каналізація 

- Трубопровідні системи

- Фітинги до труб 

- Запірнорегулююча арматура

- Сантехніка

- Інсталяційні системи

- Системи фільтрації води 

- Запчастини до котлів

- Монтаж 

- Сервіс


Наша компанія працює на ринку понад 10 років набувши при цьому проффесионалізму в комплектації , монтажу і сервісу теплотехнічного і кліматичного обладнання  і маємо проффесійний рівень відповідальності стосовно виконання зазначених послуг . Основний вид діяльності - продажа інженерного устаткування і обладнання для систем опалення , водопостачання ,  каналізації , вентиляції і кондиціювання . Серед послуг - монтаж , обслуговування інженерних мереж , проєктування , також систем які використовують альтернативну єнергію ( теплові насоси , сонячні системи нагріву).

Завітавши до нашого магазину за адресою  П.Борщагівка вул. Волинська 12 оф. 154 ми зробимо Вам консультацію і підбір обладнання Ваших інженерних мереж .