Доставка

ДОСТАВКА І ОПЛАТА
 
Самовивіз

 • Пн - Чт: с 9.00 до 18.00
 • Сб - Вс: с 9.00 до 18.00
 • Проводиться у робочий час після погодження замовлення з менеджером.
 •  
 •  
Доставка кур'єром

  • Доставка кур'єром
  • Розраховується індивідуально
 • При замовленні від 4000 грн. здійснюється безкоштовна доставка негабаритних вантажів містом Київ та за містом до 20 км.
 • *Вартість доставки габаритного вантажу залежить від відстані (розраховується менеджером інтернет-магазину).
Доставка транспортною компанією

Ми надсилаємо замовлення наступними транспортними компаніями:

Нова Пошта

Перед відправкою товару менеджери інтернет-магазину "DK -Instal" перевіряють товар на працездатність (за можливості), на комплектацію, а також оглядають його зовнішній стан та заповнюють гарантійний талон та чек-лист. Товар, що відправляється, підлягає страхуванню в службі доставки у розмірі 100% вартості. Суму страхування включено у вартість доставки. За втрату чи пошкодження вантажу відповідальність покладається на транспортну компанію.

При отриманні вантажу у відділенні компанії-перевізника ми рекомендуємо перевіряти цілісність упаковки, наявність всього товару (комплектність) та його зовнішній вигляд. Наявність пошкоджень цілісності упаковки чи товару необхідно задокументувати у працівників транспортної компанії.

Вартість доставки розраховується в залежності від категорії товару (як правило, вона становить 70 грн. + 2,5% від вартості надання послуги післяплати + 20 грн. за послугу оформлення товару).

Вартість післяплати не стягується при оплаті на наш розрахунковий рахунок, картку банку або через системи Visa/MasterCard.

при післяплаті доставка оплачується перевізнику за фактом отримання товару з розрахунку: сума доставки+% від послуги пересилання грошей продавцю.

при безготівковому розрахунку доставка оплачується компанії-перевізнику лише після повного надходження передоплати на рахунок інтернет-магазину "DK -Instal". Вартість доставки розраховується згідно з тарифами транспортної компанії.

Після того як Ви оформили замовлення на сайті Poly-Pro наші співробітники відправлять замовлення через траспортну компанію "Нова Пошта" згідно тарифів компанії з якими ви можете ознайомитись  за цим посиланням. 

Оплата
Безготівковий розрахунок

Оплата проводиться через банк (з доставкою по Україні). Ви отримуєте рахунок, який можете сплатити безготівковим переказом у будь-якому банку (банк за свої послуги стягує комісію у розмірі 0,5%-1%). Товар передається у службу доставки лише після зарахування коштів на наш рахунок (у середньому банківський переказ здійснюється протягом 1 банківського дня). Після здійснення оплати необхідно повідомити про це нашого менеджера. Необхідний пакет документів як фізичних, так юридичних осіб буде надано разом із товаром.